FAQ

Często zadawane pytaniaJak uzyskać dostęp do materiałów na platformie arpeggie?

Wystarczy się zarejestrować. Jeśli już masz konto na naszej platformie, po prostu zaloguj się i gotowe!Do kiedy dostęp do platformy będzie darmowy?

Możecie korzystać z platformy bezpłatnie, dopóki szkoły będą zamknięte.Skąd będę wiedzieć, że okres darmowego dostępu już się kończy?

Na pewno poinformujemy o tym na www.arpeggie.com! Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, dostaniesz również informację na maila :)Nie mogę się zalogować. Co zrobić?

Sprawdź, czy nie masz przypadkowo włączonego CapsLocka. Może zrobiłeś literówkę w loginie lub haśle? Przypomnij sobie, czy na pewno logujesz się właściwym adresem mailowym. Jeśli żadna z powyższych rzeczy nie pomogła, kliknij ’Zapomniałem hasła’Nie mam dostępu do całego kursu, cały czas widzę tylko zwiastun. Co robić?

Sprawdź, czy jesteś zalogowany. Jeśli nie masz swojego konta na arpeggie.com, zarejestruj się :)Po co mi wasz newsletter?

Dla naszych subskrybentów mamy coś ekstra. Zawsze jesteś na bieżąco z arpeggie. Nie spamujemy!Jak się z wami skontaktować?

Wszystkie problemy techniczne zgłaszajcie mailowo na adres [email protected]Jak mogę uzyskać dostęp do płatnej części platformy arpeggie?

Opłać abonament na 1, 3 lub 6 miesięcy i korzystaj ze wszystkich materiałów bez ograniczeń. Jeśli już opłaciłeś abonament, po prostu zaloguj się.Jak mogę opłacić abonament?

Nie musisz mieć karty kredytowej! Wystarczy, że dokonasz płatności internetowej na okres 1,3 lub 6 miesięcy (płatne z góry) i gotowe :) A gdy zbliży się koniec twojego abonamentu, przypomnimy o tym w mailu.